Krzysztof Stańkowski

telefon: +48 509122806

email: praktyka@gabinetpsychiatra.pl


Zasady kontaktu

  1. Nowi pacjenci

    Przed wizytą konieczna jest rejestracja. W tym celu proszę dzwonić we wskazanych godzinach; poniedziałki, wtorki, środy, czwartki od 19:00 do 20:00. Można też wysłać SMS lub EMAIL z prośba o kontakt. Dwa dni przed planowaną wizytą wysyłam przypomnienie w postaci wiadomości SMS na wskazany numer telefonu. W przypadku niemożności dotarcia na wizytę proszę o informację.

  2. Moi pacjenci

Proszę nie używać wiadomości SMS do przekazywania danych medycznych. W celu bezpiecznej komunikacji propozuje jedno z poniższych rozwiązań;

pierwsze Zainstalowanie na telefonie lub komputerze komunikatora delta.chat. Do konfiguracji należy użyć danych swojego konta pocztowego. Po wymianie pierwszej wiadomości, reszta komunikacji będzie szyfrowana automatycznie (mój adres to praktyka@gabinetpsychiatra.pl).

drugie Zainstalowanie w telefonie programu SimpleX Chat, który pozwala na przesyłanie danych bez pośrednika z pełnym szyfrowaniem. Zainstaluj i połącz

Mając wcześniej zainstalowany program SimpleX Chat można zeskanować link zaproszenia

  1. Udostępnianie dokumentacji

    Dokumentację medyczną (kartotekę, opinie, zaświadczenia) udostępniam w formie elektronicznej na prośbę pacjenta lub osób przez niego upoważnionych. W ciągu kilku dni przesyłam email zawierający dokumentację, która jest zabezpieczona hasłem.


Wyjaśnienie:

Obecny system pocztowy internetu przypomina wysyłanie pocztówek z wakacji i nie nadaje sie do przesyłania danych wrażliwych. Wszelkie dane medyczna muszą byc szyfrowane.

SMSy nie zapewniaja ochrony informacji i moga być przechowywane przez operatora telekomunikacyjnego przez dowolny czas. Dlatego tym kanałem komunikacyjnym jedynie potwierdzam, odwołuję, zmieniam terminy wizyt.